AnaSayfa / kuğu / Kahve falında kuğu

Kahve falında kuğu

Kahve falında kuğu kaybettiği moralini, gücünü ve itibarını geri kazanacağına, işlerinin de kolaylaşacağına, çok büyük kısmetlere sahip olacağına, kişinin eline geçecek olan büyük bir fırsata, maddi olarak ferahlığa çıkacağına, arzularına ve emellerine kavuşacağına delalet ettiğine inanılır.

Kahve falı bakılan kişinin hem makamının hem de kazancının artacağına, geçim sıkıntısının ve huzursuzluğunun biteceğine, yakın bir zamanda hayal edilen eve kavuşulacağına, işinde hem muvaffak hem de mutlu olacağına, hoşlandığı kimse ile ortak pek çok noktası olduğunu göreceğine, nimetin ve kazancın artacağına işarettir.

Eğer fincan tabağa yapıştıysa kahve falında kuğu sorunların haneden kısa zamanda uzaklaştırılacağına, zaman zaman ölen bir yakınının ruhuna mevlit okutarak ölen kişiyi kendince yad edeceğine ve çok daha huzurlu olacağına, çok mutlu olacağına, aile hayatında çok hayırlı haberler alacağına, yüksek mevkilerde işlere gireceğine, büyük zararlardan kurtulacağına, eline geçen bütün fırsatları işi konusunda değerlendireceğine, bazı ortaklıklar kuracağına ve işine ve kazancına haram karıştırmayacağına alamettir.

Eğer fincan tabağa yapışmadıysa kahve falında kuğu yanına kötülük uğramayıp, her zaman salih kişilerle birlikte olacağına, gerçekleştireceği büyük çapta bir çalışma ile çok sevineceğine, başarılarının daim olacağına, dış görünüşünün etkileyiciliği ile çok sayıda aşığı olacağına, eşsiz ve güzel duyguların kendisine hediye edileceğine, sıkıntıların kısa sürede sona ereceğine inanılmaktadır.

Paylaş, Talihin Dönsün

Bir yorum

  1. hayırlı günler,falımda iki ayrı köprü,ikisini birbirine bağlayan uzun bir yol çıkmış.bu yola doğru yürüyen kadın erkek iki kişi belirmiş.yaşlı bir ağaç ve ağacın büyük kökleri çıkmış.Çok güzel beyaz bir kuğu çıkmış falımda. ona doğru eğilmiş sanki eliyle yiyecek uzatan bir kadın var.kuğunun arkasında yüzen balıklar görünüyor.falımda birde duvaklı bir gelin,gelinin yanında da küçük kız çocuğu gördüm

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir