AnaSayfa / kuğu / Kahve falında kuğu

Kahve falında kuğu

Kahve falında kuğu kaybettiği moralini, gücünü ve itibarını geri kazanacağına, işlerinin de kolaylaşacağına, çok büyük kısmetlere sahip olacağına, kişinin eline geçecek olan büyük bir fırsata, maddi olarak ferahlığa çıkacağına, arzularına ve emellerine kavuşacağına delalet ettiğine inanılır.

Kahve falı bakılan kişinin hem makamının hem de kazancının artacağına, geçim sıkıntısının ve huzursuzluğunun biteceğine, yakın bir zamanda hayal edilen eve kavuşulacağına, işinde hem muvaffak hem de mutlu olacağına, hoşlandığı kimse ile ortak pek çok noktası olduğunu göreceğine, nimetin ve kazancın artacağına işarettir.

BU FAL İLE İLGİLİ TÜM YORUMLARI GÖRMEK İSTİYOR MUSUN?
https://www.falsizkalma.com/?s=kahve+falinda+kugu

Fincanın durumuna göre kahve falında kuğu yorumu:

Eğer fincan tabağa yapıştıysa kahve falında kuğu sorunların haneden kısa zamanda uzaklaştırılacağına, zaman zaman ölen bir yakınının ruhuna mevlit okutarak ölen kişiyi kendince yad edeceğine ve çok daha huzurlu olacağına, çok mutlu olacağına, aile hayatında çok hayırlı haberler alacağına, yüksek mevkilerde işlere gireceğine, büyük zararlardan kurtulacağına, eline geçen bütün fırsatları işi konusunda değerlendireceğine, bazı ortaklıklar kuracağına ve işine ve kazancına haram karıştırmayacağına alamettir.

Eğer fincan tabağa yapışmadıysa kahve falında kuğu yanına kötülük uğramayıp, her zaman salih kişilerle birlikte olacağına, gerçekleştireceği büyük çapta bir çalışma ile çok sevineceğine, başarılarının daim olacağına, dış görünüşünün etkileyiciliği ile çok sayıda aşığı olacağına, eşsiz ve güzel duyguların kendisine hediye edileceğine, sıkıntıların kısa sürede sona ereceğine inanılmaktadır.

Eğer fincan açıldığında kahve sıçratırsa kahve falında kuğu çok büyük üzüntü ve stres yaşasa bile yaptığı işte çok büyük başarı kazanacağına, kendisiyle övüneceğine, çıkılan yolda Allah’ın izni ile ferahlığa kavuşulacağına, kendisi ile gururlanacağına, bol kazançlı bir işin başına geçileceğine, elinin bollaşacağına delalettir.

Eğer fincan açıldığında kahve sıçratmazsa kahve falında kuğu işlerde büyük kazançlar elde edileceğine, sağlık durumunun yakın bir zaman içinde sapasağlam olacağına, gidilecek bir iş yemeğinde yeni iş ilişkileri kurulacağına, kardeşlerle ortak olarak bir hane alınacağına, giden bir kişinin yakın zamanda geri döneceğine, üzüntülerin yakın bir zamanda sona ereceğine, maddi ve manevi açıdan çok hayırlı bir noktaya varılacağına işarettir.

Eğer fincanın dışından kahve çok aktıysa kahve falında kuğu tahliye gibi sevindirici haberlerin yakın zamanda geleceğine, azimli ve kararlı duruşundan taviz vermeyeceğine, içinde bulunduğu kötü durumu ortadan kaldırmak ve kendisini rahat ettirmek için gereken bilgileri almış ve kararları vermiş olarak işinin başına geçeceğine, eğitimle ilgili olarak çok büyük bir karar verileceğine, akıllıca ve isabetli kararlar verilmesi sayesinde rızkının her geçen gün artacağına, işlerinin iyi gideceğine delalet ettiği söylenir.

Eğer fincanın dışından kahve çok akmadıysa kahve falında kuğu çok hayırlı adımlar atarak daha iyi ve rahat bir hayata kavuşacağına, huzurunun ve sağlığının yerinde olacağına, başarıya giden yollarındaki engellerin ortadan kalkacağına, işlerinin çok hayırlı bir şekilde ilerleyeceğine, her zaman geçimini sağlamanın bir yolunu bulacağına, değer verilen bir aile dostunun tavsiyesi ile bir yola çıkılacağına delalet ettiği söylenir.

Bir yorum

  1. hayırlı günler,falımda iki ayrı köprü,ikisini birbirine bağlayan uzun bir yol çıkmış.bu yola doğru yürüyen kadın erkek iki kişi belirmiş.yaşlı bir ağaç ve ağacın büyük kökleri çıkmış.Çok güzel beyaz bir kuğu çıkmış falımda. ona doğru eğilmiş sanki eliyle yiyecek uzatan bir kadın var.kuğunun arkasında yüzen balıklar görünüyor.falımda birde duvaklı bir gelin,gelinin yanında da küçük kız çocuğu gördüm

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.