AnaSayfa / horoz / Kahve falında kara horoz

Kahve falında kara horoz

Kahve falında kara horoz ödeyemediği borçlarını ödeyeceğine, yarıda kalan işlerini tamamlayacağına, sevinçli ve hayırlı bir haber alınacağına, baht açıklığına ve şansın döneceğine, aile bireyleri ile mutlu bir hayata sahip olunacağına, kazancın artacağına alamet eder.

Kahve falı bakılan kişinin sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulup borçlarını rahat bir şekilde ödeyeceğine, makamının, kazancının ve canın güvence altında olacağına, uzun zamandan beri yaşanan sıkıntıların yakında sona ereceğine, hayatının en güzel günlerini geçireceğine, gülmek suretiyle şifa bulacağına, neşeli zamanların yaşanacağına, uğradığı zararların yakın zaman içinde telafi edileceğine ve çok daha iyi bir iş için destek alacağına yorumlanmaktadır.

Eğer fincan tabağa yapıştıysa kahve falında kara horoz işlerinin çoğalacağına, ailesi ile birlikte oturabileceği bir ev alacağına, rahatsızlık veren bir durumdan kurtulup kendisini çok iyi yerlere getirecek bazı çalışmalar gerçekleştireceğine, bir arkadaşıyla tabiri caizse sıkı bir dostluk kuracağına, iş yaşamında aile ile ortaklı ticaret yapılacağına, rahatlığa ereceğine rivayet eder.

Eğer fincan tabağa yapışmadıysa kahve falında kara horoz elinin bollaşmasına vesile olacak ve böylece maddi anlamda çok daha fazla güçlü hale gelmesini sağlayacak bazı girişimlerde bulunacağına, insanların takdir ettiği ve hayran olduğu bir kişi olunacağına, fal sahibi ile sevgilisinin ömrünün sonuna kadar kopmayacağına, yaşanan maddi sorunların elbirliği ile çözüleceğine, kapanan kapıların açılacağına, ayrı düşmüşlerin kavuşacağına, hasret çekenlerin birleşeceğine, alınacak kötü bir haber yüzünden işlerin sarpa saracağına alamet etmektedir.

Paylaş, Talihin Dönsün

Bir yorum

  1. kahve falımda horoz çıkmış kafasını kaldırmış ötüyor gibi.yazılı bir kağıt var ayağının altında.horoz kapkara olmuş.göz göz ev odası şeklinde bişeyler çıkmış.düşünceli bi insan tasviri çıkmış oturuyo gibi koltukta.büyük kalp resmi çıkmış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir