AnaSayfa / hacivat / Kahve falında hacivat karagöz

Kahve falında hacivat karagöz

Kahve falında hacivat karagöz hedeflerin gerçekleşeceğine, deyim yerindeyse başa bela olan bir kişinin başının altından çıkan bir sorunun daha fazla büyümeden çözüleceğine ve ebeveynler için çok önemli olan bir konuda adım atılacağına, gelirinin önemli oranda çoğalacağına, aksiliklerin elbirliği ile bir bir aşılacağına, her türlü yaşam isteğinin kolayca karşılanacağına, kazanacağı başarılar ve eline geçen kazanç sayesinde yokluk ve geçim derdi bilmeyeceğine alamet ettiğine inanılır.

Kahve falı bakılan kişinin kendisini yeniden doğmuş gibi hissedeceğine, çok huzurlu, mutlu ve hayırlı bir hayat süreceğine, çok kısa sürede sevdiği birinden sevindirici bir haber geleceğine, yeni kararların mutluluk ve başarı getireceğine, uzun bir süreden beri çok istenen bir mevkiye terfi edileceğine, hayatın kişinin yüzüne güleceğine işaret ettiği söylenir.

Eğer fincan tabağa yapıştıysa kahve falında hacivat karagöz yeniden can bulacağına, işlerin çok verimli olacağı bir dönemin yaşanacağına, her zaman hak ettiğini alacağına, ferahlığa çıkacağına, kendi işine sahip olacağına, mutluluğunun ve huzurunun ömür boyu devam edeceğine delalet ettiği söylenir.

Eğer fincan tabağa yapışmadıysa kahve falında hacivat karagöz kısa sürede evlat sahibi olacağına, hiç beklemediği bir işle ilgili olarak bir teklifin gelmesi üzerine yeni bir adım atacağına, adından sıkça söz ettiren biri olacağına, uzun zamandan beri ödenemeyen borçların ödeneceğine, dost ve akrabalardan alınacak yardım sayesinde rahata ereceğine, daha güzel ve hayırlı günler göreceğine alamet etmektedir.

Paylaş, Talihin Dönsün

Bir yorum

  1. selam,sabah kapattığım falımı açtığımda hacivat karagöz sembolü çıkmış.büyük bi kalabalık birsürü insan toplanmış.güneş çıkmış tepede aydınlık.iki koyun çıkmış arka arkaya duran ters duran bir insan yüzü var falımda bide.köprü çıkmış denizin üstünde altta gemiler var büyük küçük.melek sembolü var birde çokgüzel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir